gtAirCog

Bu incelemeyi daha önce yazmış olmam gerekirdi, ya atladım, ya da bir kazaya kurban gitti. Neyse arada iki yıl kullandığımdan daha kapsamlı bir inceleme derlemeye çalışacağım. Kendileriyle Avrupa gezimiz sırasında tanışmış, sadece kırmızı renginde olan güzel indirim sayesinde de almıştım. Shoei GT-Air 53cm'den 64cm'e kadar ebatları olan, hafif, dahili iç güneş ve pinlock buğu önleyici vizörü olan bir gezi sınıfı motosiklet kaskıdır.

Devamını oku...

scrambler-models

Gribal kırgınlığı üstümden atar atmaz iki tekerimle özlem gidermek için çıkıp biraz sürmek istedim. Çocuk bir süre yattığından bir servise uğrayayım dedim önce; böylelikle soluğu Korlas'ın yeni Triumph ve Ducati mağazasında aldım. Serviste benimkiyle ilgilenirlerken taze Scrambler'ları kurcalamaya başladım. Mesafe olarak uzaklardan, ama gönlen çok yakın bir abim için de araştıracaktım zaten. Scrambler'ın etrafında dolandığımı gören ilgili, dilerseniz demo motorumuz var deyince nasıl gülümsediysem artık, koşup anahtarları getirdi.

Devamını oku...

formaMirageDry-1

Ağustos bizi yağmur ve sellerle karşılayınca benim de su geçirmeyen Forma Mirage Dry motosiklet botlarımı deneme şansım oldu. İlk başta Motomax'a teşekkür etmek istiyorum. Ürünlerinin arkasında durarak nerdeyse garanti süresi bitmek üzere olan bir ürünü garanti kapsamında yenisi ile değiştirdiler.

Devamını oku...