scrambler-models

Gribal kırgınlığı üstümden atar atmaz iki tekerimle özlem gidermek için çıkıp biraz sürmek istedim. Çocuk bir süre yattığından bir servise uğrayayım dedim önce; böylelikle soluğu Korlas'ın yeni Triumph ve Ducati mağazasında aldım. Serviste benimkiyle ilgilenirlerken taze Scrambler'ları kurcalamaya başladım. Hanıma alsak mı diye düşünüyordum aynı zamanda mesafe olarak uzaklardan, ama gönlen çok yakın bir abim için de araştıracaktım zaten. Scrambler'ın etrafında dolandığımı gören ilgili, dilerseniz demo motorumuz var deyince nasıl gülümsediysem artık, koşup anahtarları getirdi.

Devamını oku...

formaMirageDry-1

Ağustos bizi yağmur ve sellerle karşılayınca benim de su geçirmeyen Forma Mirage Dry motosiklet botlarımı deneme şansım oldu. İlk başta Motomax'a teşekkür etmek istiyorum. Ürünlerinin arkasında durarak nerdeyse garanti süresi bitmek üzere olan bir ürünü garanti kapsamında yenisi ile değiştirdiler.

Devamını oku...

motulC5Motul'ün motosiklet için geliştirdiği ürünler bir süredir Türkiye'de rahatça temin edilebiliyor. KMA'yı son ziyaretimde oldukça geniş bir yelpaze, nispeten uygun fiyatlar ve bilgili ilgilierle karşılaştım. En çok ilgimi çeken ürünü, ki aslında birçok ürünü ilgimi çekti, C5 motosiklet zincir yağı oldu. Diş macunu gibi bir ambalaj içinde hem daha az sarfiyat, hem de çevreye biraz daha saygı barındırıyordu. Haliyle aldım bir tane.

Devamını oku...